Üldkontaktid

Optimera Estonia AS, Peterburi tee 71, 11415 Tallinn

Facebook
EstRusEngFin
UudisedUudised
TeenusedTeenused
ÄrikliendileÄrikliendile
EttevõttestEttevõttest
KauplusedKauplused
KontaktidKontaktid
Ehituse ABC kliendikaart:

Aastaringselt kõik kaubad 5% soodsamalt

Parim valik !

Loe edasi

Telli kohe !

 


EhituseABC kinkekaart

Loe edasi


Kaubakrediidi taotlemine

1. Täitke avaldus kaubakrediidi taotlemiseks.

 

2. Lisage avaldusele nõutud lisad.

 

3. Tooge täidetud avaldus koos nõutud lisadega lähimasse Ehituse ABC kauplusesse kaupluse juhataja / projekti- või müügijuhi / sekretäri kätte või postitage see aadressil:

AS Optimera Estonia, Peterburi tee 71, 11415 Tallinn

märkusega "Krediidikomisjonile".

 

4. Krediidikomisjonil on õigus jätta käsitlemata krediiditaotlus, mis on vormistatud ebakorrektselt ja/või mille juurde ei ole lisatud kõiki avalduses nõutud dokumente.

 

5. Korrektselt vormistatud ja koos nõutud dokumentidega esitatud krediiditaotluse käsitlemise tähtaeg on kuni 1 nädal alates esitamise kuupäevast.

 

6. Otsuse krediidipiiri, püsisoodustuse protsendi ja maksetähtaja suhtes teeb Krediidikomisjon esitatud dokumentide, kliendi varasema ostukäitumise analüüsi ja maksekäitumist puutuva informatsiooni põhjal.

 

7. Juhul kui Krediidikomisjon ei jõua mingil põhjusel (krediidtaotleja täiendava taustauurimise vajadus jms) otsust ühe nädala jooksul langetada, teatab Komisjon sellest taotluse esitanud firmale.

 

8. Krediidikomisjoni otsuse alusel ning pooltevaheliste läbirääkimiste tulemusena vormistatakse ostu-müügi leping ja taotluseesitanu saab hakata Ehituse ABC kauplustest kaupa ostma.

 

Taotlus
Soovin saada EhituseABC pakkumisi posti teel

Soovin saada EhituseABC pakkumisi e-maili teel© Optimera AS