Üldkontaktid

Optimera Estonia AS, Peterburi tee 71, 11415 Tallinn

Facebook
EstRusEngFin
UudisedUudised
TeenusedTeenused
ÄrikliendileÄrikliendile
EttevõttestEttevõttest
KauplusedKauplused
KontaktidKontaktid
Ehituse ABC kliendikaart:

Aastaringselt kõik kaubad 5% soodsamalt

Parim valik !

Loe edasi

Telli kohe !

 


EhituseABC kinkekaart

Loe edasi


Kliendihaldurid

 

Tallinna Ehituse ABC, Peterburi tee 71
Kliendihaldurite tööaeg:  E-R 9.00-17.00
Ees- ja perekonnanimi Amet Telefon/ Mobiil Faks E-post
Kaido Klaats Võtmekliendi müügijuht 6 205 800       kaido.klaats[at]saint-gobain.com
         

Taisto Haug 

Suurkliendihaldur 6 205 844   taisto.haug[at]saint-gobain.com
    515 2507    

Konstantin Zubov

Suurkliendihaldur 6 205 823 6 205 195 konstantin.zubov[at]saint-gobain.com
    5553 9403    
Ain Allas Kliendihaldur 6 205 890 6 205 897 ain.allas[at]saint-gobain.com
    5647 6393    
Karin Salumaa Kliendihaldur 6 205 860 6 205 897 karin.salumaa[at]saint-gobain.com
    5344 9232    
Alexei Gusev Kliendihaldur 6 205 809 6 205 897 alexey.gusev[at]saint-gobain.com
    5551 7078    
Jüri Kokser Kliendihaldur 6 205 846 6 205 897 juri.kokser[at]saint-gobain.com
    5551 3752    
Irina Kalenik Kliendihaldur 6 205 893 6 205 897 irina.kalenik[at]saint-gobain.com

 

  5342 4052    

Konstantin Kaho

Kliendihaldur 6 205 866 6 205 897 konstantin.kaho[at]saint-gobain.com
    5552 0096    
Aleksandr Hekkonen Suurkliendihaldur 6 205 068 6 205 195 aleksandr.hekkonen[at]saint-gobain.com
    5556 2545    
 
Tallinna Ehituse ABC, Kadaka tee 65
 
Eduard Pavlov Kliendihaldur 6 660 187 6 660 198 eduard.pavlov[at]saint-gobain.com
    526 9581    
Mihkel Kaljulaid      Kliendihaldur 6 660 188 6 660 198 mihkel.kaljulaid[at]saint-gobain.com
    528 2281    
Maksim Beresnev Kliendihaldur 6 660 186 6660198 maksim.beresnev[at]saint-gobain.com
    5342 4051    
 
Tartu Ehituse ABC, Kalde tee 3
Kliendihaldurite tööaeg: E-R 8.00-17.00
Kristiine Melk Kliendihaldur 7 440 801 7 440 810 kristiine.melk[at]saint-gobain.com
    5139 216    
Annika Tammisto Kliendihaldur 7 440 814 7 440 810 annika.tammisto[at]saint-gobain.com
    5 277 343    
 
Narva Ehituse ABC, Rahu 4
Kliendihaldurite tööaeg: E-R 8.30-17.30
Anton Oja Kliendihaldur 35 99 407 35 99 417 anton.oja[at]saint-gobain.com
    507 0604    
 
Pärnu Ehituse ABC, Riia mnt 108b
Kliendihaldurite tööaeg: E-R 8.00-16.30
Sulev Süvala Kliendihaldur 44 30 212 44 44 233 sulev.suvala[at]saint-gobain.com
    524 0015    
     
Jõhvi Ehituse ABC, Tartu mnt 14
 
Jelizaveta Majorova Müügijuht 33 25 831 33 63 796 jelizaveta.majorova[at]saint-gobain.com
    524 0638    
Rasmus Štrik Kliendihaldur 33 63 796 33 63 796 rasmus.shtrik[at]saint-gobain.com
    525 1427    
 
Haapsalu Ehituse ABC, Tallinna mnt 75b
Kliendihaldurite tööaeg: E-R 8.00-16.30
Erki Erik Kliendihaldur 47 24 153 47 24 151 erki.erik[at]saint-gobain.com
    5553 9405    
 
Rakvere Ehituse ABC, Võidu 93
Kliendihaldurite tööaeg: E-R 07.45-16.45
Marek Stern Kliendihaldur 32 781 82 32 781 80 marek.stern[at]saint-gobain.com
    53 329 338    
Andres Möldre Kliendihaldur 32 78 181 32 781 80 andres.moldre[at]saint-gobain.com
    55 511 785    



Soovin saada EhituseABC pakkumisi posti teel

Soovin saada EhituseABC pakkumisi e-maili teel



© Optimera AS