Üldkontaktid

Optimera Estonia AS, Peterburi tee 71, 11415 Tallinn

Facebook
EstRusEngFin
UudisedUudised
TeenusedTeenused
ÄrikliendileÄrikliendile
EttevõttestEttevõttest
KauplusedKauplused
KontaktidKontaktid
Ehituse ABC kliendikaart:

Aastaringselt kõik kaubad 5% soodsamalt

Parim valik !

Loe edasi

Telli kohe !

 


EhituseABC kinkekaart

Loe edasi


Peterburi tee 71

Ehituse ABC, Peterburi tee 71, 11415

 

Kauplus on avatud                     Meie juurde saab ühistranspordiga:
E- R  8.00- 20.00                       buss nr 54 Estonia - Mereakadeemia, peatus Sõjamäe raba
L      9.00- 20.00                         buss nr 35 Viru keskus - Seli, peatus P.Pinna (+5 min jalutuskäik)
P      9.00- 18.00                         buss nr 19 Viru keskus - P.Pinna, peatus P.Pinna (+5min jalutuskäik)

                                                      buss nr 44 Viru keskus - P.Pinna, peatus P.Pinna (+5min jalutuskäik)

 

 

Ees-ja perekonnanimi  Telefon/Mobiil  Faks  E-mail 
Üldinfolaud  6 205 070  6 205 850  infolaud@optimera.ee   
Kaupluse juhataja 
Anatoli Nevkipilõi 6 205 827  6 205 195 anatoli.nevkipiloi@saint-gobain.com 
       
Kaupluse info 
Sanitaartehnika  6 205 804        
Valgustid, elektrikaubad  6 205 830     
Tööriistad, rauakaubad  6 205 868     
Keraamiline plaat ja põrandakaup  6 205 839     
Uksed, tapeedid  6 205 894     
Üldehitus  6 205 822,
6 205 852
6 205 862 

yldehitus@optimera.ee   

Ehituskeemia  6 205 821     
Sanitaarkeraamika, vannitoad 

6 205 819 

 

sisustus@optimera.ee    

 

                                                                                                            Kliendihaldurid

Kliendihaldurite tööaeg:  E-R 9.00-17.00
Ees- ja perekonnanimi Amet Telefon/ Mobiil Faks E-post
Kaido Klaats Võtmekliendi müügijuht 6 205 800       kaido.klaats@saint-gobain.com 
         

Taisto Haug 

Suurkliendihaldur 6 205 844   taisto.haug@saint-gobain.com 
    515 2507    

Konstantin Zubov

Suurkliendihaldur 6 205 823 6 205 897 konstantin.zubov@saint-gobain.com 
    5553 9403    
Aleksandr Hekkonen Suurkliendihaldur 6 205 068 6 205 195 aleksandr.hekkonen@saint-gobain.com
    5556 2545    
Ain Allas Kliendihaldur 6 205 890 6 205 897 ain.allas@saint-gobain.com 
    5647 6393    
Karin Salumaa Kliendihaldur 6 205 860 6 205 897 karin.salumaa@saint-gobain.com 
    5344 9232    
Alexey Gusev Kliendihaldur 6 205 809  6 205 897 alexey.gusev@saint-gobain.com 
    5551 7078    
Jüri Kokser Kliendihaldur 6 205 846 6 205 897 juri.kokser@saint-gobain.com 
    5551 3752    
Irina Kalenik Kliendihaldur 6 205 893 6 205 897 irina.kalenik@saint-gobain.com 

 

  5342 4052    

Konstantin Kaho

Kliendihaldur 6 205 866 6 205 897 konstantin.kaho@saint-gobain.com 
    5552 0096    
 

 

 

 

 




Soovin saada EhituseABC pakkumisi posti teel

Soovin saada EhituseABC pakkumisi e-maili teel



© Optimera AS