Üldkontaktid

Optimera Estonia AS, Peterburi tee 71, 11415 Tallinn

Facebook
EstRusEngFin
UudisedUudised
TeenusedTeenused
ÄrikliendileÄrikliendile
EttevõttestEttevõttest
KauplusedKauplused
KontaktidKontaktid
Ehituse ABC kliendikaart:

Aastaringselt kõik kaubad 5% soodsamalt

Parim valik !

Loe edasi

Telli kohe !

 


EhituseABC kinkekaart

Loe edasi


Juhtkond

Ees- ja perekonnanimi Amet Telefon E-mail
       
Dmitri Drajev Tegevjuht  6 205 071  optimera@optimera.ee  
Anton Kutser Finantsjuht  6 205 071  optimera@optimera.ee 
Sven Vesik Arendusdirektor  6 205 067  sven.vesik@saint-gobain.com 
Konstantin Gortšinski Ostudirektor  6 205 076  konstantin.gorchinski@saint-gobain.com 
Raul Kadaru Kaubandus- ja turundusdirektor  6 205 857  raul.kadaru@saint-gobain.com 
Jekaterina Salamatova Turundusjuht  6 205 836  jekaterina.salamatova@saint-gobain.com 
Elle Muuga Personali arendusjuht  6 205 834  elle.muuga@saint-gobain.com 
Eduard Paukku IT-juht  6 205 069  eduard.paukku@saint-gobain.com 
Terje Kliit Pearaamatupidaja  6 205 191  terje.kliit@saint-gobain.com 


© Optimera AS