Üldkontaktid

Optimera Estonia AS, Peterburi tee 71, 11415 Tallinn

Facebook
EstRusEngFin
UudisedUudised
TeenusedTeenused
ÄrikliendileÄrikliendile
EttevõttestEttevõttest
KauplusedKauplused
KontaktidKontaktid
Ehituse ABC kliendikaart:

Aastaringselt kõik kaubad 5% soodsamalt

Parim valik !

Loe edasi

Telli kohe !

 


EhituseABC kinkekaart

Loe edasi


Kauplused

Ehituse ABC kauplused Eestis Kauplus on avatud Telefon E-mail

Tallinn, Peterburi tee 71

E- R  8.00- 20.00

L      9.00- 20.00

P      9.00- 18.00

 6 205 070  infolaud@optimera.ee 

Tallinn, Kadaka tee 65

E- R  8.00- 20.00

L      9.00- 20.00

P      9.00- 18.00

 6 660 173  kadaka@optimera.ee 
Tartu, Kalda tee 3

E- R  8.00- 20.00

L      9.00- 17.00

P      9.00- 15.00

 7 440 800  tartu@optimera.ee  
Pärnu, Riia mnt 108b

E- R  8.00- 20.00

L      9.00- 17.00

P      9.00- 15.00

 44 30 222  parnu@optimera.ee 
Narva, Fama keskus, Fama 10

E- P 10.00-21.00

 35 66 404  juri.nazarov@optimera.ee 
Narva, Rahu 4

E- R   8.30- 19.00

L,P     9.00- 15.00

 35 99 411  narva.rahu@optimera.ee 
Jõhvi, Tartu mnt 14

E- R   8.00- 19.00

L       9.00- 16.00

P       9.00- 15.00

 33 25 832  johvi@optimera.ee 
Haapsalu, Tallinna mnt 81

E- R   8.00- 19.00

L       9.00- 17.00

P       9.00- 16.00

 47 24 154  haapsalu@optimera.ee 
Kohtla-Järve, Järveküla tee 50

E- R   8.00- 20.00

L     10.00- 18.00

P     10.00- 17.00

 35 66 525  kohtla@optimera.ee 
Loksa, Tallinna 40

E- R  8.00- 18.00

L      9.00- 15.00

P      9.00- 15.00

 6 232 772  loksa@optimera.ee 
Rakvere, Võidu 93

E- R  8.00- 20.00

L      9.00- 17.00

P      9.00- 15.00

   rakvere@optimera.ee 
       
Ehituse ABC kauplused Lätis
Riga, Pērnavas ielā 27/29

E-R   8.30 - 19.30

L      9.00 - 17.00

P      9.00 - 15.00

 +371 6731 3322  
Riga, Mūkusalas ielā 93

E-R   8.30 - 19.30

L      9.00 - 17.00

P      9.00 - 15.00

 +371 6780 4660  


© Optimera AS