Üldkontaktid

Optimera Estonia AS, Peterburi tee 71, 11415 Tallinn

Facebook
EstRusEngFin
UudisedUudised
TeenusedTeenused
ÄrikliendileÄrikliendile
EttevõttestEttevõttest
KauplusedKauplused
KontaktidKontaktid
Ehituse ABC kliendikaart:

Aastaringselt kõik kaubad 5% soodsamalt

Parim valik !

Loe edasi

Telli kohe !

 


EhituseABC kinkekaart

Loe edasi


Kliendihaldurid

Tallinna Ehituse ABC, Peterburi tee 71
Kliendihaldurite tööaeg:  E-R 9.00-17.00
Ees- ja perekonnanimi Amet Telefon/ Mobiil Faks E-post
Kaido Klaats Võtmekliendi müügijuht 6 205 800       kaido.klaats@saint-gobain.com 
         

Taisto Haug 

Suurkliendihaldur 6 205 844   taisto.haug@saint-gobain.com 
    515 2507    

Konstantin Zubov

Suurkliendihaldur 6 205 823 6 205 897 konstantin.zubov@saint-gobain.com 
    5553 9403    
Ain Allas Kliendihaldur 6 205 890 6 205 897 ain.allas@saint-gobain.com 
    5647 6393    
Karin Salumaa Kliendihaldur 6 205 860 6 205 897 karin.salumaa@saint-gobain.com 
    5344 9232    
Alexey Gusev Kliendihaldur 6 205 809  6 205 897 alexey.gusev@saint-gobain.com 
    5551 7078    
Jüri Kokser Kliendihaldur 6 205 846 6 205 897 juri.kokser@saint-gobain.com 
    5551 3752    
Irina Kalenik Kliendihaldur 6 205 893 6 205 897 irina.kalenik@saint-gobain.com 

 

  5342 4052    

Konstantin Kaho

Kliendihaldur 6 205 866 6 205 897 konstantin.kaho@saint-gobain.com 
    5552 0096    
Aleksandr Hekkonen Suurkliendihaldur 6 205 068 6 205 195 aleksandr.hekkonen@saint-gobain.com
    5556 2545    
 
Tallinna Ehituse ABC, Kadaka tee 65
 
Eduard Pavlov Kliendihaldur 6 660 187 6 660 198 eduard.pavlov@saint-gobain.com 
    526 9581    
Mihkel Kaljulaid      Kliendihaldur 6 660 188 6 660 198 mihkel.kaljulaid@saint-gobain.com 
    528 2281    
Maksim Beresnev Kliendihaldur 6 660 186 6660198 maksim.beresnev@saint-gobain.com 
    5342 4051    
 
Tartu Ehituse ABC, Kalde tee 3
Kliendihaldurite tööaeg: E-R 8.00-17.00
Kristiine Melk Kliendihaldur 7 440 801 7 440 810 kristiine.melk@saint-gobain.com 
    5139 216    
Annika Tammisto Kliendihaldur 7 440 814 7 440 810 annika.tammisto@saint-gobain.com 
    5 277 343    
Tarmo Lorvi Kliendihaldur 7 440 810   tarmo.lorvi@saint-gobain.com
    5 042 511    
 
Narva Ehituse ABC, Rahu 4
Kliendihaldurite tööaeg: E-R 8.30-17.30
Anton Oja Kliendihaldur 35 99 407 35 99 417 anton.oja@saint-gobain.com 
    507 0604    
 
Pärnu Ehituse ABC, Riia mnt 108b
Kliendihaldurite tööaeg: E-R 8.00-16.30
Sulev Süvala Kliendihaldur 44 30 212 44 30 211 sulev.suvala@saint-gobain.com 
    5 240 015     
     
Jõhvi Ehituse ABC, Tartu mnt 14
 
Jelizaveta Majorova Müügijuht 33 25 831 33 63 796 jelizaveta.majorova@saint-gobain.com 
    524 0638    
Rasmus Štrik Kliendihaldur 33 63 796 33 63 796 rasmus.shtrik@saint-gobain.com 
    525 1427    
 
Haapsalu Ehituse ABC, Tallinna mnt 75b
Kliendihaldurite tööaeg: E-R 8.00-16.30
Erki Erik Kliendihaldur 47 24 154 47 24 151 erki.erik@saint-gobain.com 
         
 
Rakvere Ehituse ABC, Võidu 93
Kliendihaldurite tööaeg: E-R 07.45-16.45
Marek Stern Kliendihaldur 32 781 82 32 781 80 marek.stern@saint-gobain.com 
    53 329 338    
Andres Möldre Kliendihaldur 32 78 181 32 781 80 andres.moldre@saint-gobain.com 
    55 511 785    


© Optimera AS