Üldkontaktid

Optimera Estonia AS, Peterburi tee 71, 11415 Tallinn

Facebook
EstRusEngFin
UudisedUudised
TeenusedTeenused
ÄrikliendileÄrikliendile
EttevõttestEttevõttest
KauplusedKauplused
KontaktidKontaktid
Ehituse ABC kliendikaart:

Aastaringselt kõik kaubad 5% soodsamalt

Parim valik !

Loe edasi

Telli kohe !

 


EhituseABC kinkekaart

Loe edasi


Ostuosakond

OPTIMERA ESTONIA АS


reg.kood 11269030
Peterburi tee 71
11415 Tallinn

OSTUOSAKOND 
Amet/ Ees-ja perekonnanimi  Telefon/Mobiil  Faks  E-mail 
 
Ostudirektor
Konstantin Gortšinski 6 205 076 6 205 843  konstantin.gorchinski@saint-gobain.com 
       
Sekretär      

 

6 205 825 6 205 843  
Ostuosakonna assistent
Angelina Mazurova 6 205 064 6 205 843 angelina.mazurova@saint-gobain.com 
Jana Kudrjavtseva 6 205 826 6 205 843 jana.kudrjavtseva@saint-gobain.com 
Margarita Hohlova 6 205 851 6 205 843 margarita.hohlova@saint-gobain.com 
Kaubakategooriajuht - Sanitaartehnika 
Pavel Kapustin   6 205 196  6 205 843  pavel.kapustin@saint-gobain.com 
Kaubakategooriajuht - Rauakaubad 
Sergei Ivanov   6 205 192  6 205 843  sergei.ivanov@saint-gobain.com 
Rauakaupade tootevaldkonna arendusjuht
Ain Rünk 6 205 803 6 205 843  ain.runk@saint-gobain.com
Kaubakategooriajuht -  Ehituskeemia, keraamiline plaat
Margus Joakit 6 205 858 6 205 843   margus.joakit@saint-gobain.com 
Kaubakategooriajuht - Üldehitusmaterjalid 
Artur Rõbnikov   6 205 817  6 205 843  artur.robnikov@saint-gobain.com 
Kaubakategooriajuht - Elektrikaubad, Aiakaubad
Karin Kaldlaur   6 205 814  6 205 843  karin.kaldlaur@saint-gobain.com 
Kaubakategooriajuht - Siseviimistlus, mööblidetailid, laed, liistud
Piret Porr  6 205 872  6 205 843  piret.porr@saint-gobain.com 


© Optimera AS