Üldkontaktid

Optimera Estonia AS, Peterburi tee 71, 11415 Tallinn

Facebook
EstRusEngFin
UudisedUudised
TeenusedTeenused
ÄrikliendileÄrikliendile
EttevõttestEttevõttest
KauplusedKauplused
KontaktidKontaktid
Ehituse ABC kliendikaart

Aastaringselt kõik kaubad 5% soodsamalt

Loe edasi

EhituseABC kinkekaart

Loe edasi


Otsi

Otsi:
Tekst
Kaubavalikusse kuuluvad: üldehitusmaterjalid, siseviimistlusmaterjalid, sanitaartehnika, kütte- ja ventilatsioonitooted, rauakaubad, elektrikaubad, ehituskeemia.
OPTIMERA ESTONIA АS reg.kood 11269030Peterburi tee 7111415 Tallinn OSTUOSAKOND Amet/ Ees-ja perekonnanimi Telefon/Mobiil Faks E-mail Ostudirektor Konstantin Gortšinski 6 205 076 konstantin.gorchinski[at]saint-gobain.com Ostuosakonna sekretär Kristel Ilves 6 205 825 6 205 843 kristel.ilves[at]saint-gobain.com ostuosakond[at]optimera.ee Ostuosakonna assistent Angelina Mazurova 6 205 064 6 205 843 angelina.mazurova[at]saint-gobain.com Jana Kudrjavtseva 6 205 826 6 205 843 jana.kudrjavtseva[at]saint-gobain.com Teemajuht Sanitaartehnika Pavel Kapustin 6 205 196 6 205 843 pavel.kapustin[at]saint-gobain.com Teemajuht Rauakaubad Sergei Ivanov 6 205 192 6 205 843 sergei.ivanov[at]saint-gobain.com Teemajuht Ehituskeemia, keraamiline plaat Margus Joakit 6 205 858 6 205 843 margus.joakit[at]saint-gobain.com Teemajuht Üldehitusmaterjalid Artur Rõbnikov 6 205 817 6 205 843 artur.robnikov[at]saint-gobain.com Teemajuht Elektrikaubad, Aiakaubad Karin Kaldlaur 6 205 814 6 205 843 karin.kaldlaur[at]saint-gobain.com Teemajuht Siseviimistlus, mööblidetailid, laed, liistud Piret Porr 6 205 872 6 205 843 piret.porr[at]saint-gobain.com .
Kohtla-Järve Ehituse ABC, Järveküla tee 50 (Vironia keskus) Kauplus on avatud:E- R 8.00- 20.00L 10.00- 18.00P 10.00- 17.00 Ees-ja perekonnanimi Telefon/Mobiil Faks E-mail Kaupluse juhataja Svetlana Moltšanova 35 66 525 35 66 526 kohtla[at]optimera.ee Kaupluseinfo Ehituskeemia, siseviimistlus 35 66 528 Sanitaartehnika, rauakaubad 35 66 529 .
Uudised
Täna pakub Ehituse ABC enam kui 1000 Novipro kaubamärgiga raua-, ehituskeemia- ja elektrikaupade toodet.
Ehituse ABC, Peterburi tee 71 Kauplus on avatud Meie juurde saab ühistranspordiga:E- R 8.00- 20.00 buss nr 54 Estonia - Mereakadeemia, peatus Sõjamäe rabaL 9.00- 20.00 buss nr 35 Viru keskus - Seli, peatus P.Pinna (+5 min jalutuskäik)P 9.00- 18.00 buss nr 19 Viru keskus - P.Pinna, peatus P.Pinna (+5min jalutuskäik) buss nr 44 Viru keskus - P.Pinna, peatus P.Pinna (+5min jalutuskäik) Ees-ja perekonnanimi Telefon/Mobiil Faks E-mail Üldinfolaud 6 205 070 6 205 850 infolaud[at]optimera.ee Kaupluse juhataja Taivo Maar 6 205 827 6 205 195 taivo.maar[at]saint-gobain.com Kaupluseinfo Sanitaartehnika 6 205 804 Valgustid, elektrikaubad 6 205 830 Tööriistad, rauakaubad 6 205 868 Keraamiline plaat ja põrandakaup 6 205 839 Uksed, tapeedid 6 205 894 Üldehitus 6 205 822,6 205 852 6 205 862 yldehitus[at]optimera.ee Ehituskeemia 6 205 821 Sanitaarkeraamika, vannitoad 6 205 819 sisustus[at]optimera.ee .
Ehituse ABC, Kadaka tee 65 Kauplus on avatud Meie juurde saab ühistranspordiga:E- R 8.00- 20.00 buss nr 16 Tallinn-Väike - Väike-Õismäe, peatus Joostimägi (+3 min jalutuskäik)L 9.00- 20.00 P 9.00- 18.00 Ees-ja perekonnanimi Telefon/Mobiil Faks E-mail Kaupluse info 6 660 173 kadaka[at]optimera.ee Kaupluse juhataja Igor Prokopets 6 660 190 6 660 199 igor.prokopets[at]saint-gobain.com Kaupluseinfo Üldinfo 6 660 173 Ehituskeemia, üldehitus 6 660 175 Raua-, elektrikaubad 6 660 182 Sanitaartehnika 6 660 176 Siseviimistlus 6 660 181 .


© 2011 Optimera AS