Üldkontaktid

Optimera Estonia AS, Peterburi tee 71, 11415 Tallinn

Facebook
EstRusEngFin
UudisedUudised
TeenusedTeenused
ÄrikliendileÄrikliendile
EttevõttestEttevõttest
KauplusedKauplused
KontaktidKontaktid
Ehituse ABC kliendikaart:

Aastaringselt kõik kaubad 5% soodsamalt

Parim valik !

Loe edasi

Telli kohe !

 


EhituseABC kinkekaart

Loe edasi


Prügivedu

Head kliendid!

 

 

Meie kodulehe kaudu on võimalik lahendada ka teie prügist vabanemise probleemid. Oleme nimelt liitunud jäätmekäitluse teenusega, mis peamiselt suunatud eramajapidamistele, korteriühistutele ja väikeettevõtetele (ehitus-, kinnisvara/haldus-, koristusfirmad jne.).

See on ainus Eestis tegutsev internetipõhine keskkond prügiveoteenuse tellimiseks, prügikonteinerite rentimiseks ja ostmiseks. Siinjuures ei räägi me mitte kohalike omavalitsuste poolt korraldatud segaolmejäätmete veost, vaid kõigest muust, mis inimese enda kanda – ehitus- ja remonditegevusest, koristamisest ja suurpuhastusest või haljastusest ja aiapidamisest tuleneva prahi äraveost ning utiliseerimisest.

 

Uus tellimiskeskkond võimaldab kiirelt ja mugavalt saada ülevaadet pakutavatest teenustest, erinevatest konteineritest, esitada tellimus ning ka koheselt internetis tasuda. Küsimuste tekkimisel on võimalik igakülgse abi saamiseks suhelda reaalajas klienditeenindajaga – telefoni või interneti vahendusel.

 

Soovides muuta meie klientidele uudse teenuse kasutamine käepäraseks, oleme lisanud oma kodulehele www.ehituseabc.ee „Telli prügikonteiner“ lingi, millele klikates suunatakse teid tellimiskeskkonda, kus saate valida omale meelepärase konteineri, arvutada maksumuse ning esitada tellimuse – kogu toiming võtab aega vaid loetud minutid ning seda võite teha mugavalt kodus sülearvutiga diivanil lesides või tööl arvuti taga olles.

 

Miks tellida konteiner läbi meie kodulehel oleva lingi „Telli prügikonteiner“?

  1.        Parim hind

Hinnad tellimiskeskkonnas on teiste jäätmekäitlejatega võrreldes soodsaimad Eestis. Igapäevase konkurentide hinnavõrdluse ning vajadusel hindade korrigeerimise kaudu tagatakse meie klientidele hetkel turul kehtivad parimad hinnad.

  1.        Hoiate kokku oma väärtuslikku aega

Oma prügi peab igaüks ise ära koristama ja minema vedama. Ennast turul pakutavate teenuste ja hindadega kurssiviimiseks, tuleb teil ikkagi aega kulutada, et helistada firmadesse või surfata internetis, leidmaks sobilik firma, kelle teenuseid kasutada. Tellimiskeskkonnas on kõik see teie eest ära tehtud - jälgides pidevalt turul toimuvat, tagab meie partner teile suurima teenuste valiku ja parimad hinnad.

 

 

Teie EhituseABC© Optimera AS