Yleiset yhteystiedot

Optimera Estonia AS, Peterburi tee 71, 11415 Tallinn

Facebook
EstRusEngFin
PalvelutPalvelut
AsiakasAsiakas
YrityksestäYrityksestä
LiikkeetLiikkeet
YhteystiedotYhteystiedot
Tarjoukset kanta-asiakaskortin

Kaikista tuotteista ja palveluista 5% alennus

Lisää


Lahjoittaa Ehituse ABC kortti

 Lue lisää

Asiakasneuvojat

Tallinna Ehituse ABC, Peterburi tee 71
 
Etu- ja sukunimi Virka Puhelin/Matkapuhelin Faksi Sähköposti
Kaido Klaats   6 205 800     kaido.klaats@saint-gobain.com 
         
Taisto Haug Asiakasneuvoja 6 205 844   taisto.haug@saint-gobain.com 
    515 2507    

Konstantin Zubov

Asiakasneuvoja 6 205 823 6 205 897 konstantin.zubov@saint-gobain.com 
    5553 9403    
Ain Allas Asiakasneuvoja 6 205 890 6 205 897 ain.allas@saint-gobain.com 
    5647 6393    
Karin Salumaa Asiakasneuvoja 6 205 860 6 205 897 karin.salumaa@saint-gobain.com 
    5344 9232    
Alexey Gusev Asiakasneuvoja 6 205 809 6 205 897 alexey.gusev@saint-gobain.com 
    5551 7078    
Jüri Kokser Asiakasneuvoja 6 205 846 6 205 897 juri.kokser@saint-gobain.com 
    5551 3752    
Irina Kalenik Asiakasneuvoja 6 205 893 6 205 897 irina.kalenik@saint-gobain.com 
    5342 4052    
Konstantin Kaho Asiakasneuvoja 6 205 866 6 205 897  konstantin.kaho@saint-gobain.com 
    5552 0096    
Aleksandr Hekkonen Asiakasneuvoja 6 205 068 6 205 195 aleksandr.hekkonen@saint-gobain.com
    5556 2545    
 
Tallinna Ehituse ABC, Kadaka tee 65
 
Eduard Pavlov Asiakasneuvoja 6 660 187 6 660 198 eduard.pavlov@saint-gobain.com 
    526 9581    
Maksim Beresnev Asiakasneuvoja 6 660 188 6 660 198 maksim.beresnev@saint-gobain.com 
    5342 4051    
     
Tartu Ehituse ABC, Kalde tee 3
 
Kristiine Melk Asiakasneuvoja 7 440 801 7 440 810 kristiine.melk@saint-gobain.com 
    5139 216    
Annika Tammisto Asiakasneuvoja 7 440 814 7 440 810 annika.tammisto@saint-gobain.com 
    5 277 343    
 
Narva Ehituse ABC, Rahu 4
 
Anton Oja Asiakasneuvoja 35 99 407 35 99 417 anton.oja@saint-gobain.com 
    507 0604    
 
Pärnu Ehituse ABC, Riia mnt 108b
 
Sulev Süvala Asiakasneuvoja 44 30 212 44 30 211 sulev.suvala@saint-gobain.com 
    5 240 015     
     
Jõhvi Ehituse ABC, Tartu mnt 14
 
Jelizaveta Majorova Myyntipäällikkö 33 25 831 33 63 796 jelizaveta.maiorova@saint-gobain.com 
    524 0638    
Rasmus Štrik Asiakasneuvoja 33 63 796 33 63 796 rasmus.shtrik@saint-gobain.com 
    525 1427    
 
Haapsalu Ehituse ABC, Tallinna mnt 75b
 
Erki Erik Asiakasneuvoja 47 24 154 47 24 151 erki.erik@saint-gobain.com 
         
 
Rakvere Ehituse ABC, Võidu 93
 
Marek Stern Asiakasneuvoja 32 781 82 32 781 80 marek.stern@saint-gobain.com 
    53 329 338    
Andres Möldre Asiakasneuvoja 32 78 181 32 781 80 andres.moldre@saint-gobain.com 
    55 511 785    


© Optimera AS