Yleiset yhteystiedot

Optimera Estonia AS, Peterburi tee 71, 11415 Tallinn

Facebook
EstRusEngFin
PalvelutPalvelut
AsiakasAsiakas
YrityksestäYrityksestä
LiikkeetLiikkeet
YhteystiedotYhteystiedot
Tarjoukset kanta-asiakaskortin

Kaikista tuotteista ja palveluista 5% alennus

Lisää


Lahjoittaa Ehituse ABC kortti

 Lue lisää

Johto

Etu- ja sukunimi Virka Puhelin Sähköposti
       
Dmitri Drajev Toimitusjohtaja  6 205 071  optimera@optimera.ee  
Anton Kutser Rahoituspäällikkö  6 205 071  optimera@optimera.ee 
Sven Vesik Kehittämispäällikkö  6 205 067  sven.vesik@saint-gobain.com 
Jekaterina Salamatova Markkinointijohtaja  6 205 836  jekaterina.salamatova@saint-gobain.com 
Elle Muuga Henkilöstön kehityspäällikkö  6 205 834  elle.muuga@saint-gobain.com 
Eduard Paukku IT- päällikkö  6 205 069  eduard.paukku@saint-gobain.com 
Terje Kliit Pääkirjanpitäjä  6 205 191  terje.kliit@saint-gobain.com 
Konstantin Gorchinski Ostoistapäällikkö  6 205 076  konstantin.gorchinski@saint-gobain.com 


© Optimera AS