Yleiset yhteystiedot

Optimera Estonia AS, Peterburi tee 71, 11415 Tallinn

Facebook
EstRusEngFin
PalvelutPalvelut
AsiakasAsiakas
YrityksestäYrityksestä
LiikkeetLiikkeet
YhteystiedotYhteystiedot
Tarjoukset kanta-asiakaskortin

Kaikista tuotteista ja palveluista 5% alennus

Lisää


Lahjoittaa Ehituse ABC kortti

 Lue lisää

Liikkeet

Ehituse ABC-liikkeet Virossa Liikkeet ovat avoinna
Puhelin Sähköposti

Tallinn, Peterburi tee 71

Ma-Pe  8.00- 20.00

La      9.00- 20.00

Su      9.00- 18.00

 6 205 070  infolaud@optimera.ee 

Tallinn, Kadaka tee 65

Ma-Pe  8.00- 20.00

La      9.00- 20.00

Su      9.00- 18.00

 6 660 173  kadaka@optimera.ee 
Tartu, Kalda tee 3

Ma-Pe  8.00- 20.00

La     9.00- 17.00

Su      9.00- 15.00

 7 440 800  tartu@optimera.ee 
Pärnu, Riia mnt 108b

Ma-Pe  8.00- 20.00

La      9.00- 17.00

Su      9.00- 15.00

 44 30 222  parnu@optimera.ee 
Narva, Fama keskus, Fama 10  

Ma-Su 10.00-21.00

 35 66 404  narva.linda@optimera.ee 
Narva, Rahu 4

Ma-Pe   8.30- 19.00

La, Su   9.00- 15.00

 35 99 411  narva.rahu@optimera.ee 
Jõhvi, Tartu mnt 14

Ma-Pe   8.00- 19.00

La       9.00- 16.00

Su       9.00- 15.00

 33 25 832  johvi@optimera.ee 
Haapsalu, Tallinna mnt 75b

Ma-Pe   8.00- 19.00

La       9.00- 17.00

Su       9.00- 16.00

 47 24 154  haapsalu@optimera.ee 
Kohtla-Järve, Järveküla tee 50

Ma-Pe   8.00- 20.00

La     10.00- 18.00

Su     10.00- 17.00

 35 66 525  kohtla@optimera.ee 
Loksa, Tallinna 40

Ma-Pe  8.00- 18.00

La     9.00- 15.00

Su      9.00- 15.00

 6 232 772  loksa@optimera.ee 
Rakvere, Võidu 93

Ma-Pe  8.00- 20.00

La      9.00- 17.00

Su      9.00- 15.00

   rakvere@saint-gobain.com 
       
Ehituse ABC-liikkeet Latviassa
Riga, Pērnavas ielā 27/29

Ma-Pe   8.30 - 19.30

La      9.00 - 17.00

Su      9.00 - 15.00

 +371 6731 3322  
Riga, Mūkusalas ielā 93  

Ma-Pe   8.30 - 19.30

La      9.00 - 17.00

Su      9.00 - 15.00

 +371 6780 4660  


© Optimera AS