Yleiset yhteystiedot

Optimera Estonia AS, Peterburi tee 71, 11415 Tallinn

Facebook
EstRusEngFin
PalvelutPalvelut
AsiakasAsiakas
YrityksestäYrityksestä
LiikkeetLiikkeet
YhteystiedotYhteystiedot
Tarjoukset kanta-asiakaskortin

Kaikista tuotteista ja palveluista 5% alennus

Lisää


Lahjoittaa Ehituse ABC kortti

 Lue lisää

Osto-osasto

OPTIMERA ESTONIA АS


reg.kood 11269030
Peterburi tee 71
11415 Tallinn

OSTO-OSASTO

Virka/ Etu- ja sukunimi

Puhelin/Matkapuhelin Faksi Sähköposti
 
Ostojuhtaja
Konstantin Gortšinski 6 205 076   konstantin.gorchinski@saint-gobain.com 
Tiedonsyöttäjä-sihteeri
Angelina Mazurova 6 205 064 6 205 843 angelina.mazurova@saint-gobain.com 
Jana Kudrjavtseva 6 205 826 6 205 843 jana.kudrjavtseva@saint-gobain.com 
Teemajohtaja Saniteettitekniikka
Pavel Kapustin   6 205 196  6 205 843  pavel.kapustin@saint-gobain.com 
Teemajohtaja Rautatavarat
Sergei Ivanov   6 205 192  6 205 843  sergei.ivanov@saint-gobain.com 
Teemajohtaja Yleisrakennusmateriaalit
Artur Rõbnikov   6 205 817  6 205 843  artur.robnikov@saint-gobain.com 
Teemajohtaja Sähkötavarat, puutarhatuotteet
Karin Kaldlaur   6 205 814  6 205 843  karin.kaldlaur@saint-gobain.com 
Tuoteryhmän johtaja - sisä viimeistelymateriaalit
Piret Porr  6 205 872  6 205 843  piret.porr@saint-gobain.com 
Tuoteryhmän johtaja Rakennuskemia, keraamiset laatat
Margus Joakit  6 205 858  6 205 843  margus.joakit@saint-gobain.com  


© Optimera AS